Курортний готель
м.Трускавець

Забронювати номер
Дата заїзду
Дата виїзду
reception@lp.tks.ua

+38 032 477 13 13
+38 096 266 26 26
м. Трускавець, вул. Сагайдачного 14 а

Повний комплекс процедур та лікування в Трускавці

  Медікал центр "AQUA MED" надає повний комплекс діагностичних та оздоровчих процедур.

  Гості, які придбали пакет "ALL MED" отримують унікальну можливість пройти курс оздоровлення в санаторії Трускавця, у який включено увесь комплекс обстежень, досліджень, медичних та оздоровчих процедур бальнеологічного та фізіотерапевтичного відділень центру "AQUA MED". Кількість та види медичних послуг в пакеті не обмежується і визначається виключно індивідуальними особливостями організму, результатами проведених досліджень, а також особистими уподобаннями гостя.

Діагностика та обстеження

   Діагностика включає клінічні дослідження, комп'ютерну електрокардіографію, ультразвукову діагностику. Гості проходять консультацію в лікарів центру "AQUA MED": терапевта, уролога, гінеколога, кардіолога, педіатра та інших спеціалістів за необхідності.

  На основі результатів обстежень та досліджень для кожного гостя підбирається найефективніша програма лікування, реабілітації чи профілактики хвороб обміну речовин, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та дихальної систем, урологічних та гінекологічних хвороб.

Бальнеологічне відділення

  У Бальнеологічному відділенні гості можуть прийняти лікувальні та відновлювальні ванни:

          - мінеральні ванни;

          - гідроозонові ванни;

          - перлинні ванни;

          - аромованни.

  Також гості можуть пройти курс грязе-озокеритотерапії, яка має різносторонній вплив на основні функції  й системи людини: дихання, кровообіг, обмін речовин, виділення.

Фізіотерапевтичне відділення

  Фізіотерапевтичне відділення медичного центру "AQUA MED" здійснює процедури:

          - магнітотерапії;

          - лазерної терапії;

          - електротерапії;

          - аплікації озокериту;

          - ультразвукової терапії;

          - короткохвильової терапії;

          - дарсонвальтерапії;

          - кисневі пінки;

          - інгаляції.

Спелео-релаксотерапія

  Гості мають можливість очистити органи дихання, провести профілактику алергічних захворювань та відновлення організму в соляній спелеокамері в якій підтримуються необхідні параметри дрібнорозсіяного сольового аерозолю.

* Гості повинні мати при собі санаторно-курортну карту встановленого взірця (форма 072/0) не більше двохмісячної давнини відповідно дню заїзду.  * На дітей необхідно мати карти профілактичних щеплень (форма №63), довідку з поліклініки про відсутність контакту з інфекційними хворими.