/
Правила перебування

Правила перебування в курортному готелі “Лісова пісня”

Час заїзду: 14:00 поточної доби за місцевим часом.

Час виїзду: 12:00 поточної доби за місцевим часом.

 

Ранній заїзд: з 06:00 до 14:00 оплачується в розмірі 50% від ціни апартаменту за 1 розрахункову добу, з 00:00 до 06:00 оплачується в розмірі 100% ціни апартаменту за 1 розрахункову добу, згідно затвердженого тарифу, що діє на момент надання послуг. У послугу “ранній заїзд” включено: проживання, сніданок, консультація лікаря.

Пізній виїзд: з 12:00 до 18:00 оплата складає 50% ціни апартаменту за 1 розрахункову добу, після 18:00 – 100% ціни апартаменту за 1 розрахункову добу, згідно затвердженого тарифу, що діє на момент надання послуг. У послугу “пізній виїзд” включено: проживання та обід .

 

При проживанні у готелі менше однієї доби, оплата береться за повну добу незалежно від фактичного розрахункового часу, погодинна оплата не передбачена.

Зменшення кількості днів проживання в готелі можливе за письмовою заявою за три доби до виїзду. Якщо ця заява була зроблена Гостем пізніше або не зроблена взагалі, готель знімає за простій апартаменту повну вартість пакету послуг за добу згідно затвердженого тарифу.

Проживання в апартаменті Гостей відпочиваючих дозволяється за умови додаткової оплати за них згідно затвердженого тарифу та реєстрації у службі прийому та розміщення гостей.

 

Туристичний збір: оплачується у розмірі 1% від вартості проживання без урахування ПДВ оплачується Гостем.

Відшкодування: при втраті чи псуванні товарно-матеріальних цінностей готелю, а саме: електронна картка для відмикання дверей в апартаментах та пошкодженні майна готелю, Гість несе матеріальну відповідальність у встановленому порядку.У разі відсутності Гостя на процедурах медичного центру “AQUA MED” по причині поїздки на екскурсію, прогулянки містом та іншій, грошові кошти не повертаються.

 

Адміністрація звертає увагу:

1. Гості повинні мати при собі санаторно-курортну карту встановленого зразка (форма 072/0) не більше двомісячної давності до дня заїзду.

2. На дітей необхідно мати карти профілактичних щеплень (форма №63), довідку з поліклініки про відсутність контакту з інфекційними хворими.

 

 

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію