/
Оплата частинами
Оплата частинами

Ваше здоров'я - найбільше багатство, тому необхідно якісно відпочивати.

 

Неймовірне відновлення не лише фізичного, а й ментального здоров'я - це вирушити у те місце, де можна гарно відпочити душею і тілом.

 

Пропонуємо пропозицію - оплачуй частинами (без жодних комісій та переплат) відпочинок у курортному готелі "Лісовій Пісня".

 

* Сервіс “Оплата частинами” від “Приват Банку” дає можливість клієнтам “Приват Банку” оплатити загальну вартість бронювання в готелі “Лісова Пісня” кількома рівними платежами без переплат* (від 2-х до 4-х щомісячних платежів). Поширюється виключно на послугу “проживання”. Всі додаткові послуги та збори(медичні послуги, СПА, харчування, туристичний збір та ін.) Гість оплачує на місці окремим платежем. Поширюється на всі діючі тарифи та бронювання на будь-яку кількість діб. Актуальні акційні пропозиції (“Золота осінь”, “Раннє бронювання на НР” та ін.) діють також при оплаті бронювання через сервіс “Оплата частинами”. Кошти за бронювання, яке було оплачене через сервіс “Оплата частинами” у випадку його скасування Гостем чи зменшення гостем кількості діб у бронюванні не повертаються — на такі бронювання діє незворотній тариф, або переноситься на інші доступні дати.

Отримайте безкоштовну консультацію