Курортний готель
м.Трускавець

Забронювати номер
Дата заїзду
Дата виїзду
reception@lp.tks.ua

+38 032 477 13 13
+38 096 266 26 26
м. Трускавець, вул. Сагайдачного 14 а


“Wellness Weekend”

ВИХІДНІ В КУРОРТНОМУ ГОТЕЛІ “ЛІСОВА ПІСНЯ”! Забудьте про метушню великого міста, відчуйте справжній затишок у курортному готелі “Лісова пісня”! 

У літній період “Лісова пісня” особливо гарна! Кришталево чисте гірське повітря, велика зелена лісопаркова територія, неймовірно красиві панорамні краєвиди - це все дарує нам чарівне літо, а ми в свою чергу, подаруємо Вам незабутній час, позитивні емоції, гарний настрій!

При бронюванні апартаменту на проживання в період з 28.06 по 01.07 включено БЕЗКОШТОВНИЙ ранній заїзд та пізній виїзд (при наявності номеру).

* Спеціальна пропозиція діє лише на період 28.06 по 01.07 (включно). Пропозиція діє на усі категорії апартаментів. Спеціальна пропозиція дійсна для Гостей, які проживають за пакетоми ВВ, ALL SPA, ALL MED.


Додатковий день - БЕЗКОШТОВНО*

Придбавши будь-який пакет на 10 днів - отримаєте 1 додатковий день безкоштовно. Одинадцять днів за ціною десяти - це вигідна можливість зекономити Ваш сімейний бюджет і при цьому отримати більшу кількість оздоровчих та рекреаційних процедур для всієї родини!

* Пропозиція не діє в період святкового сезону

Сімейний відпочинок!

Відпочивайте та оздоровлюйтеся всією родиною за ексклюзивною пропозицією - проживання дітей до 12 років абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Для проведення активного та повноцінного відпочинку, Ваших дітей чекає: дитяча ігрова кімната з аніматорами, кольорова лазанка та тюбінг, настільний теніс і футбол, велопрогулянки.

Подаруйте собі відпочинок серед природи в тиші і красі, а своїм дітям гарний настрій та позитивний заряд енергії!

* Акційна пропозиція діє лише на проживання. Харчування та медичні послуги розраховуються згідно дитячого тарифу.