/
Медичний центр

Лісова пісня

Діагностика та лікування в Трускавці

Відпочинок в Трускавці у курорті “Лісова пісня”- це свіже повітря, мінеральна вода, дієтичне харчування і різноманітні методи фізіотерапії.

 

Медичний центр “AQUA MED” готельного комплексу “Лісова пісня” оснащений найсучаснішим діагностичним, бальнеологічним, фізіотерапевтичним та косметологічним обладнанням. База медичного центру “AQUA MED” постійно розвивається та вдосконалюється. В оздоровчий процес впроваджується новітнє обладнання, працівники періодично проходять підвищення кваліфікації. Фахівці медичного центру в процесі оздоровлення Гостей намагаються досягти максимального результату, про що свідчать позитивні відгуки, а також численні нагороди та перемоги в рейтингах підприємств.

 

Для Гостей центру “AQUA MED” створені всі умови з проведення комплексного лікування, оздоровлення та профілактики багатьох захворювань. Професіоналізм медичного персоналу, консультації у досвідчених лікарів, а також комплексне обстеження організму, дозволяє підібрати найефективнішу програму оздоровлення чи профілактики.

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію