/
Бальнеологічне відділення

Бальнеологічне відділення - Медікал центр “AQUA MED”

Сьогодні, як і багато десятиліть поспіль залишається популярною бальнеотерапія – вид фізіологічних процедур у вигляді прийому ванн і душів із застосуванням мінеральних речовин.

 

Курортний готель “Лісова пісня” пропонує Вам пройти курс бальнеотерапії. Вдосконалені технології, сучасне обладнання, цілющі властивості мінеральних вод допоможуть досягти найвищого лікувального ефекту.

Бальнеологічні процедури (гідромасажні та різновиди мінеральних ванн) ідеально підходять для лікування суглобів, нервової системи, опорно-рухової системи, а також для зміцнення організму, прискорення обміну речовин, активізації кровообігу, підвищення імунітету та нормалізації сну.

 

Перелік процедур водолікування, що входять у вартість пакету “ALL MED” для Гостей курортно-оздоровчого комплексу “Лісова пісня”:

  • мінеральні ванни з аромодобавками;
  • перлинна ванна з аромодобавками;
  • вихрова ванна для ніг з аромодобавками;
  • циркулярний душ.

 

За додаткову оплату:

  • душ Шарко;
  • підводний душ-масаж з гідромасажем та аромадобавками.

 

Мінеральна ванна – ванни з вмістом різних солей і мінералів (мінеральна вода). Мікроелементи мінеральної води позитивно впливають на обмінні процеси організму, підвищують імунітет, надавати антисептичну дію, сприяють прискоренню регенерації шкіри, поліпшують кровообіг і нормалізують роботу ендокринної системи.

Перлинні ванни - лікувальні ванни, в яких бульбашки повітря під тиском піднімаються з дна й інтенсивно масажують тіло, занурене у воду. Водяні бульбашки, насичені киснем, сприятливо впливають на шкіру покращуючи її зовнішній вигляд, поліпшують кровообіг, розслаблюють м’язи, позбавляють від жирових накопичень, допомагають у лікуванні опорно-рухового апарату, благотворно впливають на нервову систему істотно поліпшується настрій.

Вихрова ванна – водолікувальна процедура водяними струменями і вихорами, під водою. Вихрова ванна стимулює мікроциркулярні процеси у шкірі, поліпшує кровообіг, підвищує функціональну активність суглобів, має знеболюючу дію.

Циркулярний душ – тонкі струмені води під тиском ллються по всій висоті тіла. Циркулярний душ має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію, ефективний при захворюваннях і розладах центральної нервової системи, при перенапруженні й дратівливості, підвищує емоційну та фізичну активність, а також призводить до виведення накопичених шлаків та токсинів.

Душ Шарко – контрастний струменевий душ теплої і холодної води. В результаті регулярного застосування душу Шарко зміцнюється нервова система, серцево-судинна система, природним чином зміцнюється імунітет, відбувається поступове загартовування організму. Струменевий душ допоможе зняти напругу, підвищити тонус м’язів, незамінний у зниженні ваги.

Підводний душ-масаж - водолікувальна процедура, при якій тіло занурене у воду масажується струменем води. Ефективність підводного душу-масажу на організм полягає в тому, що після пройденого курсу покращується обмін речовин, підвищує кругообіг крові шкіри, активізується робота лімфатичної та венозної систем, знімається фізичне та розумове напруження.

 

Ванни і душі надають м’який вплив, тому для цих процедур практично немає протипоказань. Лікувальні ванни та душі Медичний центр “AQUA MED” готельного комплексу “Лісова пісня” - це дієвий природний інструмент для лікування безлічі захворювань, крім того це приємна розслаблююча процедура. Запрошуємо на відпочинок і лікування в санаторії Трускавець – курортно-оздоровчий готель “Лісова пісня”, де можна не тільки поправити здоров’я, але й добре відпочити.

 

* Процедури водолікування, які включенні у пакет “ALL MED” відпускається для Гостей, що проживають від 5 днів.

** Кількість та види медичних послуг в пакеті визначається виключно індивідуальними особливостями організму в результаті проведених досліджень та консультації лікаря-терапевта.

*** Усі процедури відпускаються за пакетами “BB”, “ALL SPA” за оплату після безкоштовної консультації лікаря-терапевта.

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію