Дитяча кімната

Дитяча кімната в приміщенні курортного готелю “Лісова пісня” це зона підвищеного піклування за Вашими дітьми. Професійні вихователі проведуть з малюками різноманітні захоплюючі конкурси та ігри, що неодмінно позначиться на позитивному настрої Вашої дитини. В ігровій кімнаті готельно-оздоровчого комплексу “Лісова пісня” є дитяче ігрове містечко, гірки, ігрові модулі, м’які іграшки, можливий перегляд мультфільмів і дитячих фільмів, щоденно організовуються різноманітні майстер-класи.

 

Дитяча кімната - це естетичне, функціональне, екологічне, а головне безпечне місце, в якому Ваша дитина неодмінно весело, цікаво та пізнавально проводитиме час, коли Ви перебуватимете на процедурах чи салоні краси. Під наглядом професійних вихователів та аніматорів малюк з радістю побавиться та розважиться в очікуванні батьків.

 

*Будь-ласка, зверніть увагу, що перед відвідинами дитячої кімнати потрібно надати медичну довідку про стан здоров’я Вашої дитини. До дитячої кімнати приймаються діти віком від 2-х до 12-ти років. Для дітей до 4-х років присутність батьків в дитячій кімнаті - обов'язкова.

 

Години роботи:

Щоденно з 09:00 до 20:00
Технічна перерва з 13:00 до 14:00


* Відвідування дитячої кімнати комплексу - безкоштовне.

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію