/
Басейни

ВІДПОЧИНОК В ТРУСКАВЦІ З БАСЕЙНОМ

Плавання – прекрасний і дуже корисний для здоров’я вид фізичної активності, яке позитивно впливає на організм, зокрема на дихальну, серцево-судинну, кістково-м’язову, нервову та імунну системи.

Гості курортно-оздоровчого комплексу “Лісова Пісня” за будь-яких обставин та погодних умов, мають можливість отримати гарну порцію позитивного заряду, бадьорості та повернути тілу тонус у басейні СПА центру “AQUA SPA”.

 

Великий басейн з водоспадом (14 м в довжину і глибиною 1,5 м з температурою води 25-27 °С) - потужний потік води, приведе всі м’язи Вашого тіла в тонус, зміцнить здоров’я і подарує приємні враження від купання.

Контрасний басейн (1,1 м в довжину і глибиною 1,5 м з температурою води 8-12 °С) - за рахунок високої температури Ваші судини розширюються, а раптовий перехід до холодної води швидко звужує пори, за рахунок чого клітини очищаються. Такі процедури покращать Ваше загальне самопочуття, повернуть шкірі здоров’я та красу.

Релакс-кімната - після водних процедур варто відвідати нашу кімнату відпочинку. Під співи пташок та звуки природи Ви забудете про гамір міста та проблеми, очистите свої думки від зайвих тривог.

 

Кожного дня в басейні проводяться заняття з аквааеробіки.

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію