/
Інфраструктура та дозвілля

Активний відпочинок та розваги

Відпочинкові зони курортного готелю “Лісова Пісня” облаштовані таким чином, що кожен може насолоджуватися спокоєм та красою природи, забувши про щоденні турботи.

 

До території готелю прилягає лісопаркова зона з пішоходними теренкурами та відпочинковими зонами. Особливо гарно виглядає лісопаркова зона ввечері. Яскраві ліхтарі підсвічують дерева і доріжки.

У комплексі “Лісова пісня” для організовується різноманітні свята й тематичні вечори з музикою, театральними постановками та анімацією

Інфраструктура готелю включає: дитячу кімнату в приміщенні готелю, інтерактивну кімнату, фітнес-центр, конференц-зал, дитячу ігрову площадку на території готелю, спортивну площадку, настільний теніс, настільний футбол, автостоянку, Wi-Fi. В готелі працює конс’єрж-служба, можливість трансферу, прокат велосипедів та спортивного інвентарю, замовлення екскурсії

 

Унікальне розташування готелю біля лісу, просторі та комфортні апартаменти, розвинута медична інфраструктура, а також спеціальні пропозиції для сімей з дітьми, справедливо свідчать, що готель “Лісова пісня” є найкращим вибором для родинного відпочинку та оздоровлення в Трускавці.

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію