/
Бювет мінеральних вод

Бювет - курортний готель "Лісова пісня"

Україна надзвичайно багата різноманітними лікувальними ресурсами. На її території більш як 500 джерел мінеральних вод, частина з яких знаходяться у курортному містечку Трускавець.

 

Перлиною бальнеологічного лікування у Трускавці вважається курортний готель “Лісова пісня”, де Ви отримаєте можливість пройти курс питного лікування мінеральними водами. У холі готелю, знаходиться бювет з мінеральними водами: “Нафтуся”, “Марія” та “Содова” , які володіють ідеальним балансом необхідних мінералів та елементів.

 

“Нафтуся” - гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва, слабомінералізована вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Доступ повітря швидко руйнує органічні речовини, тому може споживатися лише в бюветі. Має специфічний присмак та легкий запах нафти, особливо для тих хто вживає воду вперше. Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює підходження дрібних каменів і “піску” з нирок, жовчного міхура, сечо- та жовчевивідних шляхів, зменшує літогенність сечі та жовчі (усуває небезпеку повторного каменотворення). Нафтуся нормалізує обмін речовин, зокрема вуглеводний обмін у хворих з цукровим біабетом, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, захищає і відновлює печінкові клітини, виводить з організму радіонукліди, шлаки та недоокисленні продукти обміну речовин. Володіє сечогінною, жовчогінною, спазмалітичною, знеболюючою дією, знімає запальний процес в нирках, сечових шляхах, печінці, кишечнику тощо. Завдяки імуномодулюючій дії відновлює захисні сили організму попереджує онкологічні захворювання.

Лікувальна Нафтуся Трускавецького родовища аналогів у світі немає.

 

“Марія” - хлоридно-сульфатно-натрієва вода “Марія”. Загальна мінералізація 4-5 г/п, знижує шлункову секрецію, стимулює моторну функцію кишечника, підсилює жовчоутворення і жовчевиділення, сприяє розрідженню слизу та його евакуації зі шлунку, зменшенню запального процесу спастичних явищ травного тракту.

 

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію