/
Спелео-релаксотерапія

Спелео-релаксотерапія в Медичному центрі “AQUA MED”

Шалений темп життя, постійні стреси, погіршення екологічної ситуації приводять до пошуку нових методів боротьби з хворобами й недугами сьогодення. Одним з таких методів є інгаляційна терапія: різновидами якої є аерозольтерапія, спелеотерапія та синглетно-киснева терапія.

 

Інгаляційна терапія в Медичному центрі “AQUA MED” курортного готелю “Лісова пісня” використовується не тільки для лікування, але і для профілактики, зокрема у дітей захворювань органів дихання, таких як гострі респіраторні захворювання, хронічні захворювання дихальних шляхів, бронхіальна астма, бронхіти, алергії, ЛОР захворюваннях. Інгаляційна терапія корисна всім - дорослим і дітям.

 

У Медичному центрі “AQUA MED” Ви маєте можливість очистити органи дихання, провести профілактику алергічних захворювань, підвищити імунітет, зарядитися бадьорістю і енергією на основі пройденого курсу процедур інгаляційної терапії, що входять у вартість пакету “ALL MED” для Гостей курортно-оздоровчого комплексу “Лісова пісня”:

  • інгаляція вітамінна, інгаляція срібна крапля;
  • соляна печера;
  • синглетно-киснева терапія.

 

Аерозольтерапія – метод лікувального впливу на дихальні шляхи та легені аерозолем лікарських речовин, за допомогою інгалятора. Аерозольтерапія є невід’ємною складовою частиною лікування і профілактики гострих і хронічних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів.

Спелеотерапія - найефективніший, немедикаментозний метод лікування та профілактики, заснований на впливі дрібнорозсіяного сольового аерозолю. Ми спроектували унікальне місце з штучним мікрокліматом соляної печери, на стінах і підлозі якої нанесена кам’яна сіль, яка дезінфікує повітря, а встановлений галогенератор, автоматично протягом усього сеансу, наповнює приміщення необхідною концентрацією сольового аерозолю, який непомітно осідає на шкіру і проникає в дихальні шляхи, здійснюючи оздоровчий вплив на весь організм в цілому. Перебування в соляній печері - це профілактика вірусів, інфекцій, захворювань ЛОР-органів і просто приємна, розслаблююча процедура, яка покращує емоційний настрій.

Синглетно-киснева терапія - метод лікувального впливу активованого кисню, повітря та води. Синглетний кисень утворюється при проходженні пароводяної суміші через ультрафіолетово-магнітний активатор. Киснево-синглетний коктейль (фітокиснева-пінка) сприятливо впливає на імунну систему, підвищує рівень гемоглобіну, стимулює обмінні та регенераторні процеси в організмі без побічних ефектів.

 

* Процедури спелео-релаксотерапії, які включені у пакет “ALL MED” відпускається для Гостей, що проживають від 5 днів.

** Кількість та види медичних послуг в пакеті визначається виключно індивідуальними особливостями організму в результаті проведених досліджень та консультації лікаря-терапевта.

*** Усі процедури відпускаються за пакетами “BB”, “ALL SPA” за оплату після безкоштовної консультації лікаря-терапевта.

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію