/
Фізіотерапевтичне відділення

Фізіотерапевтичне відділення - Медікал центр "AQUA MED"

Фізіотерапія є одним з найстаріших лікувальних і профілактичних напрямків медицини та одним з найбезпечніших методів лікування на сьогоднішній день.

 

У відділенні фізіотерапії Медичний центр “AQUA MED” оздоровлення Вашого організму проводиться відповідно до сучасних принципів і стандартів фізіотерапевтичного лікування та фізичної реабілітації (ЛФК) виключно в індивідуальному порядку і тільки після ретельної діагностики висококваліфікованими спеціалістами курортного готелю “Лісова пісня”.

При деяких захворюваннях фізіотерапія часто є єдиним ефективним методом лікування. Із застосуванням цього методу безліч захворювань з успіхом лікуються: захворювання серця і судин, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, органів дихання, сечостатевої системи, різні запальні процеси.

 

У фізіотерапевтичному відділенні Медичний центр “AQUA MED” проводиться широкого спектру процедур, що входять у вартість пакету “ALL MED” для Гостей курортно-оздоровчого комплексу “Лісова пісня”:

 • ампліпульстерапія;
 • інтерференцтерапія;
 • лазеротерапія скануючим лазером;
 • лазеротерапія надвенна;
 • магнітотерапія;
 • ультразвукова терапія;
 • фонофорез;
 • дарсонвалізація;
 • тубус-кварц;
 • УВЧ терапія.

 

За додаткову оплату:

 • гідролазерне зрошення ясен.

 

Ампліпульстерапія – метод електролікування, із застосуванням синусоїдальних модульованих струмів, які подаються в постійному та перемінному режимах. З усіх видів електролікування ампліпульстерапія є найбільш безпечною методикою, що дозволяє застосовувати її при широкому спектрі захворювань: периферичної нервової системи, травмах опорно-рухового апарату, дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів та хребта.

Інтерференцтерапія - лікувальне застосування низькочастотного “биття”, частота якого протягом процедури змінюється. Провідна роль у механізмі лікувальної дії інтерференцтерапії належить стимуляції кровообігу та активації обміну речовин.

Лазеротерапія - фізіотерапевтичний метод лікування, заснований на застосуванні лазерного випромінювання. Проникаючи в тканини, лазерне випромінювання активує в них різні фотофізичні та фотохімічні процеси, в результаті в організмі посилюється обмінні процеси, прискорюються загоєння ран, стимулюється крово- і лімфо обіг, активізуються функцій імунних клітин.

Магнітотерапія - метод фізіотерапії, при якому застосовують високо- і низькочастотне змінне або постійне магнітне поле. При впливі магнітного поля знижується біль пов’язаний з артритом та артрозом. Також магнітотерапія успішно застосовується для зняття запалень і розсмоктування гематом.

Ультразвукова терапія – метод терапії, який передбачає застосування ультразвукових хвиль з лікувальною метою. Ультразвукову терапію застосовують при лікуванні та реабілітації опорно-рухового апарату, а також при корекції фігури та лікуванні целюліту.

 

* Процедури фізіотерапії, які включені у пакет “ALL MED” відпускається для Гостей, що проживають від 5 днів.

** Кількість та види медичних послуг в пакеті визначається виключно індивідуальними особливостями організму в результаті проведених досліджень та консультації лікаря-терапевта.

*** Усі процедури відпускаються за пакетами “BB”, “ALL SPA” за оплату після безкоштовної консультації лікаря-терапевта.

 

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію