/
Новини
Актуальні новини
Святкуємо 7-чя готелю разом з 192 річницею курорту Трускавець

Святкуємо 7-чя готелю разом з 192 річницею курорту Трускавець

Попереду вихідні, і так співпало, що українці насолоджуватимуться триденним вікендом, так як Зелені свята традиційно відзначають в неділю. Також, на цих вихідних, 15 червня курортний готель “Лісова пісня” святкує 7-й День Народження разом з 192-ю річницею Дня Міста Трускавця, ще й День Медика.
Лікувальні властивості води “Нафтуся”

Лікувальні властивості води “Нафтуся”

Щорічно на відпочинок та оздоровлення в Трускавець приїжджає більше сотні тисяч туристів, адже це курортне містечко розташоване у передгір’ї Карпат, славиться на увесь світ своїми мінеральними лікувальними водами, якими його наділила природа. Широкий спектр лікувальних властивостей, якими володіють трускавецькі води дозволяють поліпшити стан здоров'я і провести профілактику багатьох захворювань.
Новий Рік в Трускавці

Новий Рік в Трускавці

Новий Рік в Трускавці Щоб набратися чудових вражень й при цьому оздоровитися, скористайтеся пропозицією нашого готелю “Лісова пісня” і зустріньте Новий Рік в Трускавці 2019. На думку тисячs туристів, цей український курорт є ідеальним місцем для зустрічі і проведення зимових свят. Щорічно на Новий рік в санаторіях Трускавця збираються сотні Гостей, щоб насолодитися красою місцевої природи, свіжим гірським повітрям, сніжною зимою і, звичайно ж, місцевими визначними пам’ятками. Зимовий відпочинок в Трускавці вибирають не тільки з огляду на красоту Карпатської природи, а й щоб пройти курортне лікування ....
Оздоровлення в Трускавці

Оздоровлення в Трускавці

Сучасні санаторії Трускавця пропонують різноманітні програми якісного покращення здоров’я, перевірені та ефективні заходи для лікування. Якщо Вашою метою є відпочинок в Карпатах та одночасне оздоровлення в Трускавці – запрошуємо до нашого готелю “Лісова пісня”.
Показати старіші
Отримайте безкоштовну консультацію