/
Грязе-озокеритотерапія

Грязе-озокеритотерапія

Оздоровчі програми Медичного центру “AQUA MED” курортного готелю “Лісова пісня” розроблені на основі профілактичної та реабілітаційної медицини й спрямовані на оздоровлення, профілактику та відновлення Вашого організму. Одна з таких процедур –теплолікування.

 

Основні види теплотерапії, що використовуються в оздоровчо-курортному санаторії “Лісова пісня” з метою профілактики та лікування захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, органів травлення і сечостатевої сфери – грязелікування та озокеритотерапія. Лікувальний ефект теплолікування заснований на активізації обміну речовин при нагріванні певної ділянки тіла.

Також у відділенні теплолікування Медичного центру “AQUA MED” досвідчені спеціалісти з багаторічною практикою проводять очищення товстого кишечника застосовуючи процедури - гідроколонотерапію та мікроклізми.

 

У вартість пакету “ALL MED” для Гостей курортно-оздоровчого комплексу “Лісова пісня” входять процедури з теплолікування:

  • озокеритопарафінотерапія.

 

За додаткову оплату:

  • гідроколонотерапія;
  • мікроклізми (гарбузова олія, пробіотик, хлорофіліпт).

 

Озокеритотерапія – метод теплового лікування, для якого застосовується озокерит - викопний гірський віск нафтового походження (Карпатський віск), що складається із суміші парафіну, церезину, мінеральних солей та смол. Володіючи великою теплоємністю і низькою теплопровідністю, озокерит повільно остигає, тривалий час віддаючи тепло організму. Озокеритолікування успішно використовують при запальних захворюваннях поверхневих тканин і внутрішніх органів, травмах опорно-рухового апарату, захворюваннях органів травлення, шкіри та ЛОР органів.

Гідроколонотерапія - одна з нових методик, яка використовується для профілактики багатьох захворювань кишечника, а також з метою очищення організму при хронічних захворюваннях внутрішніх органів. Під час процедури проводиться глибоке очищення товстого кишечника на найсучаснішому апараті.

Мікроклізми - це медична процедура, спрямована на очищення товстого кишечника від токсинів, через введення розчинів лікарських речовин.

 

* Процедури теплолікування, які включені у пакет “ALL MED” відпускається для Гостей, що проживають від 5 днів.

** Кількість та види медичних послуг в пакеті визначається виключно індивідуальними особливостями організму в результаті проведених досліджень та консультації лікаря-терапевта.

*** Усі процедури відпускаються за пакетами “BB”, “ALL SPA” за оплату після безкоштовної консультації лікаря-терапевта.

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію