/
Розважальний центр EXTRIM

Розваги в трускавці, ціна

Для наших Гостей, після пройдених процедур з оздоровлення у готельному комплексі “Лісова пісня”, ми пропонуємо урізноманітнити відпочинок різними розвагами за додаткову оплату (послуги аутсорсингу):

 

Катання на квадроциклах – це захват і справжній драйв, який гідно оцінять любителі швидкості і екстремального відпочинку.

Джипінг – чудова можливість урізноманітнити свій відпочинок, на потужному позашляховику, що з легкістю долає складні підйоми і спуски, бездоріжжя та невеликі потічки.

Політ на повітряній кулі – це захоплююча прогулянка на висоті пташиного польоту, наповнена незрівнянними відчуттями і масою позитивних емоцій.

Політ на аерошуті - це захоплююче і неповторне враження, той хто знайомий з відчуттям польоту знає, як це… відірватися від землі, відчути швидкість, висоту, свободу.

Фотосесія – це чудовий спосіб зберегти у пам’яті неймовірні миті відпочинку. Насолоджуйтеся красою спогадів незабутніх моментів життя;

Кінна прогулянка – подорож в кареті прекрасними місцевостями Трускавця, що безсумнівно, урізноманітнить відпочинок, додасть романтики і оригінальності.

Екскурсії – це можливість не тільки добре провести час та відпочити, а й відвідати найкрасивіші місця міста Трускавець та регіону, розширити свій кругозір, дізнатися багато захоплюючих фактів, повідати найкрасивіші пам’ятки та познайомитись з цікавими людьми.

 

* Для замовлення даної послуги, Гостям необхідно звернутися на рецепцію Готелю

Лісова пісня
Отримайте безкоштовну консультацію